Aktualności

Centrum Młodzieżowe w Centrum Wsparcia Koordynacji zaprasza młodzież w wieku 16-21 lat na warsztaty filmowe z Lude Reno!

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą od podstaw krótki film z oryginalnego pomysłu wybranego przez grupę. Każdy z uczestników wybierze sobie funkcję w zespole (reżyser, operator, główny scenarzysta, aktor, scenograf itp.)

Efektem końcowym będzie projekcja. 

Czego się nauczysz?

- Pisania scenariusza filmu krótkometrażowego

- Realizacji filmów krótkometrażowych

- Montażu 

Prowadzący zajęcia: 

Lude RenoTrener i filmowiec z Martyniki (FR), który prowadził warsztaty filmowe w różnych częściach świata (Tunezja, Polska, Myanmar, Meksyk, Gruzja, Armenia, Karaiby). Jego pasją jest współpraca z ludźmi, którzy czasem nie mają żadnego doświadczenia filmowego i doprowadzenie do tego, by wspólnie stworzyli film, który przerośnie ich oczekiwania. Zgłoś się: https://forms.gle/k8wbNXaXAPvAD1Nn6

Spotkania odbywać się będą w soboty o 16:00, Centrum Wsparcia Koordynacji, Sienna 39, 1 piętro.


Centrum Młodzieżowe w Centrum Wsparcia Koordynacji zaprasza na spotkania koła teatralnego młodzież w wieku 14 - 21 lat! Zajęcia otwarte są zarówno dla osób mówiących po ukraińsku jaki i po polsku!

Zapraszamy młodzież zainteresowaną dramatem, aktorstwem, reżyserią, muzyką, malarstwem, architekturą, tańcem i śpiewem do udziału w projekcie!
Tutaj będziesz pracować twórczo i odkrywać nowe aspekty swojej osobowości!

Zajęcia odbywają się będą w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16:00.
Udział jest bezpłatny!

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48667635186 

Centrum Wsparcia Koordynacji
Sienna 39 (Warsaw Towers)
1 piętro (wejście schodami)
 • Polsko-ukraińskie stoisko w ramach garażówki na Bazarze Różyckiego inauguruje cykl naszych działań integracyjno - aktywizacyjnych na Pradze-Północ i w innych warszawskich dzielnicach. To wynik m.in. dwóch konferencji roboczych zorganizowanych przez CWK: "Warszawskie dzielnice dla uchodźczyń i uchodźców" oraz "Голос Мігранток || Głos Uchodźczyń”.
   
  Razem z członkami i sympatykami Dla Pragi już w tę niedzielę, tj. 16.10.2022, zapraszamy na polsko-ukraińskie stoisko w ramach kolejnej garażówki na Bazarze Różyckiego! Dochód przeznaczymy na wsparcie polsko-ukraińskiej świetlicy prowadzonej przez Armię Zbawienia na ulicy Ząbkowskiej. Nie przegapcie, zwłaszcza, że będą też ukraińskie przysmaki!
  Link do wydarzenia: https://tiny.pl/wr7nh
   
  ------------
  Program integracyjno-edukacyjny dla rodzin ukraińskich i polskich w ramach Centrum Wsparcia Koordynacji realizowany jest przy wsparciu m.st. Warszawa i UNICEF Poland
   
 • Już od 10 października Centrum Wsparcia Koordynacji zaprasza młodzież w wieku 14 - 21 lat do korzystania ze specjalnie przygotowanej przestrzeni do nauki online! 

  • dostęp do internetu;
  • możliwość wypożyczenia laptopa do nauki na miejscu;
  • codzienne dyżury nauczycieli wspierających;

  Już wkrótce ruszą dodatkowe aktywności dla młodzieży, zapisy na bezpłatne lekcje języka polskiego i biblioteka!

  Centrum Młodzieżowe, przeznaczone jest do nauki online w systemie edukacji ukraińskiej w szczególności dla młodzieży w wieku 14-21 lat. czynne jest w godzinach 9:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku. Młodzież poniżej 18 roku życia na pierwsze spotkanie zapraszamy z rodzicem lub opiekunem prawnym!

 • Masz 14-18 lat? Weź udział w artystycznym eksperymencie integracyjnym!

 • W naszej siedzibie przy Siennej 39 zainicjowaliśmy działalność galerii „jeSienna”, gdzie będziemy pokazywać twórczość ukraińskich artystek i artystów. Zaczynamy od prezentacji prac Yaroslavy Holysh, Yuliyi Kafo i Iriny Khomenko.

Strona 1 z 3