Aktualności

Co zrobić, aby aktywni mieszkańcy i mieszkanki Warszawy, tworzący setki organizacji pozarządowych, ruchów nieformalnych i wspólnot sąsiedzkich w Warszawie - wiedzieli na kogo głosować w nadchodzących wyborach samorządowych, a przyszli radni mieli świadomość tego, co jest ważne dla nas i jak pracując wspólnie możemy ulepszać nasze Miasto?

Płomień Solidarności 2024. Program Ramowy warszawskich działań

 • W tragiczną i heroiczną drugą rocznicę 24 lutego rozpalmy ogniska, które będą symbolem tego, że nie gaśnie nasze oburzenie na tych, którzy mordują Ukrainę i nasz podziw dla jej obrońców!

 • Podczas wyjątkowego interaktywnego spaceru wcielisz się w rolę odkrywcy baśniowego świata...

 • "Wspólne planowanie dla Warszawy w obszarze: migracje/ integracja" -  pierwsza od lat międzysektorowa konferencja robocza poświęcona planowaniu rozwiązań integracyjnych w Warszawie. 

 • Centrum Młodzieżowe w Centrum Wsparcia Koordynacji zaprasza młodzież w wieku 16-21 lat na warsztaty filmowe z Lude Reno!

  Podczas warsztatów uczestnicy stworzą od podstaw krótki film z oryginalnego pomysłu wybranego przez grupę. Każdy z uczestników wybierze sobie funkcję w zespole (reżyser, operator, główny scenarzysta, aktor, scenograf itp.)

  Efektem końcowym będzie projekcja. 

  Czego się nauczysz?

  - Pisania scenariusza filmu krótkometrażowego

  - Realizacji filmów krótkometrażowych

  - Montażu 

  Prowadzący zajęcia: 

  Lude RenoTrener i filmowiec z Martyniki (FR), który prowadził warsztaty filmowe w różnych częściach świata (Tunezja, Polska, Myanmar, Meksyk, Gruzja, Armenia, Karaiby). Jego pasją jest współpraca z ludźmi, którzy czasem nie mają żadnego doświadczenia filmowego i doprowadzenie do tego, by wspólnie stworzyli film, który przerośnie ich oczekiwania. Zgłoś się: https://forms.gle/k8wbNXaXAPvAD1Nn6

  Spotkania odbywać się będą w soboty o 16:00, Centrum Wsparcia Koordynacji, Sienna 39, 1 piętro.


Strona 1 z 4