Разом з членами та симпатиками Асоціації для Праги вже у найближчу неділю 16.10.2022 запрошуємо до польсьуо-українського пункту в рамках чергової гаражівки на базарі Ружицького (Bazar Różyckiego)! Дохід призначимо на розвиток польсько-української світлиці, якою опікується Армія спасіння на вул. Зомбковській. Не прогавте, адже будуть теж україньські смаколики!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/2/16/1f5d3.png)
Де: Базар Ружицького, Прага Північ, столик номер: 13
https://tiny.pl/wr7kh